EV VE VİLLA TEMİZLİĞİ

Ev ve Villa Temizliği
EV VE VİLLA TEMİZLİĞİ 4
Villa Temizliği
EV VE VİLLA TEMİZLİĞİ 5
EV VE VİLLA TEMİZLİĞİ 7
EV VE VİLLA TEMİZLİĞİ2
EV VE VİLLA TEMİZLİĞİ 1
EV VE VİLLA TEMİZLİĞİ 3

Ev & Villa Temizliği

Ev & Villa Temizliği Hizmetimiz Olarak Ne Yapmaktayız?

Ev ve villa temizliği olarak öncelikle evinizin planını oluşturmaktayız gereken temizlik eşyalarımızı hazırlıyoruz. Emir temizlik Ev ve villa temizliği olarak çalışan personellerimizi yönlendiriyoruz. Daha konforlu temiz bir yer kim istemez ki, detaylı olarak evinizi veya villanızı Beylikdüzü temizlik firması olarak titizlikle temizlemekteyiz işimizi 10 yıl aşkın süreyle devam etmekteyiz.
Villanızı baştan aşağıya Emir temizlik olarak temizlemekteyiz ve sizlerinde onayıla her gün veya her hafta villanıza gelip temizlik yapıyoruz. Beylikdüzü villa ve ev temizliği olarak şirketimiz sizlere hizmet vermekteyiz bir telefon numarası kadar uzağındayız 7/24 çalışıp sizlere temizlik sağlıyoruz.

Temizlik Neden Önemlidir?

Temizlik olmazsa olmazlardandır bütün mikropların bakterilerin çıktığı yer kirli yerdir o yüzden Emir temizlik Ev ve villa temizliği olarak her zaman sizlerin yanınızda. Temizlik oldukca yapılması titizlik isteyen bir hizmettir. Emir temizlik ekibi tamamen profesyonel ekipten oluşmaktadır personellerimizin 10-15 yıllık tecrübesiyle işlerini en temiz ve titizlikle yapmaktalar. Uygun fiyatlı müşteri dostu güler yüzlü personellerimizle sizlerle çalışmaktan gurur duyuyoruz. Ana yeri Beylikdüzü temizlik olmaktadır ancak bizler hem Anadolu hem Avrupa yakasının hemen hemen her yerine hizmet vermekteyiz. Bizlere iletişim sayfamızda veya 0545 862 37 55 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.

Villa Temizliği

Dubleks villanız veya A Tipi Villanızı profesyonel ekibiniz ile tek bir günde temizlemekteyiz ve sizlere teslim etmekteyiz. Baştan aşağıya merdivenleri, camları, dış balkonu, parkeleri aklınıza gelebilcek bütün yerleri, köşeleri 1 günde temizlemekteyiz. Villa temizliği oldukca yorucu ve zordur temizlenmesi düzenlenmesi saatler alabilir ama sonucu temiz kokulu rahat oturabilir bir villaya dönüşür. Bahçeli villanızı bahçenizide temizlemekteyiz bahçenize dezenfektan böcek ilaçlaması kullanmaktayız.
Beylikdüzü Villa Temizliği denildiği zaman akıllara ilk önce Emir temizlik gelmektedir güler yüzlü ekibimizle sizlere Villa temizliği, Ev temizliği, İnşaat sonrası temizlik, ofis temizliği gibi birçok temizlik hizmeti vermekteyiz bizlere iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bir diğer hizmetimiz olan Dezenfektan hizmetimiz villanızı, bahçenizi, evinizi, iş yerinizi ve benzeri yerleri ilaçlama uygulamaktayız hizmet sayfamızdan dezenfektan sayfamıza göz atabilirsiniz.